Hizmetlerimiz

Beton Delme

New Year

İstenen her çapta vibrasyonsuz zedelemeden istenen her yerde yatayda, düşeyde veya açılı olarak delme işlemi yapılmaktadır. 400 mm üzerindeki delikler birkaç defada delme yapılarak çürütme ile yapılmaktadır. Karot ile delme işlemi sırasında beton demir donatı ile birlikte kesildiği için ek işlem gerektirmez.

Filiz Ekimi

Timeline

Bu sistem en güvenli tespit özelliklerini taşıyıp, paslanmaz, gevşemez, genleşmez, çözülmez. Ekonomik olup,daha kısa sürede emniyet gerektiren tüm montajlarda kullanılabilir.

Derz Kesme

Timeline

Betonun ve asfaltın herhangi bir nedenden dolayı kaldırılması gerektiği durumlarda; yüzeyin tamamına zarar vermeden istenen alandaki beton, beton kesme makineleri ile düzgün bir şekilde içerisindeki donatı ile birlikte kesilir..

Hidrolik Kesim

Timeline

Demir donatılı ve donatısız yatay – dikey ve düşey 45º – 90º – 180º lik açılarla çalışabilen hidrolik veya elektrikli beton kesme makinesidir.

Özel dizayn edilmiş bir rayın üzerinde hareket eden kesici üniteye bağlı testerenin hareketinden yararlanılarak hemse yapabilmektedir.

Hidrolik kesme makinesi ile proje değişikliklerinde, tadilat onarım veya unutulmuş kapı, pencere ve asansör boşluklarının kesilmesi de kullanılır.

Hizmetlerimiz

 • * Kalorifer tesisatı,

  * Baca delikleri,

  * Kapı-pencere açılımları

  * Pis-temiz su giderleri

  * Doğalgaz delikleri

  * Havalandırma-asansör- merdiven boşluğu açılımları yapılabilmekte,

  * Demirli-demirsiz her türlü betonda
  istediğiniz açıda(45-90),
  duvarda, yerde, çatıda, balkonda,
  her noktada çalışılması mümkün olmaktadır.